İnşaat Güvenlik Ağı | Tse Belgeli Fileler

Düşme Riskine Karşı Dayanıklı Çözüm

 

İş Güvenliği Hayat Kurtarır

 
  İş hayatımızda tıpkı sosyal hayatımız gibi bir takım güvenlik önlemlerini bünyesinde barındırır. İşte bu sebeple hem iş kanunu, hem de işin doğası gereği bir takım önlemlerin alınması insan sağlığının korunması bakımından son derece önemlidir. Özellikle yapı sektöründe diğer iş alanlarına oranla iş yeri güvenlik önlemleri hem kanunların, hem de işin gereği olarak son derece sıkı tutulmaktadır. Bu gereklilikten yola çıkarak ürettiğimiz modelleri işçi ve iş güvenliğini oluştururken, işlerin sekteye uğramadan sağlıklı bir şekilde aşama kaydetmesini sağlamaktadır. Olası düşme, çarpma ve devrime gibi olaylara karşı dayanıklı, esnek ve yumuşak yapısı ile işçilerin vücut bütünlüğünü zarar vermeden koruyan inşaat güvenlik sistemlerini tarafımızdan talep edebilirsiniz. 
 

 Online Ürün Tedariki

 
  Türkiye'nin neresinde olursanız ihtiyacınız olan tüm güvenlik ağı sistemleri, montaj ve diğer yedek parçalarını tarafımızdan tedarik edebilirsiniz. Üretim standartlarına uygun, dayanıklı malzemeden yapılan güvenlik ağlarını sadece yapı sektöründe değil, düşme riskine bağlı olarak güvenlik önlemlerine gerek görülen her yerde kullanabilirsiniz. Sitemize üyelik oluşturmanız halinde sipariş ve alışveriş aşamalarında ilgili yerleri eksiksiz doldurarak, dakikalar içinde ürün siparişi verebilirsiniz. Online sitemizde aynı sayfa üzerinde tüm ürünlerimizi görebilir, fiyat ve ürün özelliği karşılaştırmalarını kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca ürün satın almak için üye olma zorunluluğunuz da bulunmamaktadır. Bunun için misafir girişi yaparak da tarafımızdan  satın alabilirsiniz. 
 

 İnşaat Güvenlik Ağı Kullanım Alanları ve Ürün Özellikleri

 
 Bu tür güvenlik önlemlerini başta yapı sektörünün iç ve dış cephelerinde yapılan tadilat, bakım ve onarım alanlarında görebilirsiniz. Öte yandan, okullar, hastaneler, çok katlı yapılarda merdiven boşlukları, alışveriş merkezleri derken insanların bu tür önlemlere ihtiyaç duyduğu hemen her yerde görebilirsiniz. 
 
 Ürün renk seçenekleri, ip kalınlığı, kullanılacak alana uygun olarak ölçü seçenekleri, ağırlık taşıma kapasitesi gibi tüm ayrıntıları online sayfamızda bulunan ürün kataloğunu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Haftanın tüm günleri müşteri temsilcilerimize ulaşarak merak ettiğiniz konularda detaylı bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca üretici firmadan beklediğiniz hızlı ve güvenli teslimat, ödeme kolaylıkları, kampanyalı ürünler, sıkıntısız iade ve değişim gibi tüm hizmetlerimi eksiksiz bir şekilde tarafımızdan alabilirsiniz.