Havuz Güvenlik Filesi

Havuz Güvenlik Filesi

 

Yaşamınıza Sıfır Risk İle Devam Edin! 

 

İş güvenlik sistemleri dendiğinde akla gelen firmamız, ihtiyaca özel çözümlerle sadece işine odaklanarak kazaların önlenmesini sağlar. Deneyim, donanım ve teknik bilgi gerektiren bir alanda sunduğumuz güvenlik hizmetleri sayesinde sıfır riskle günlük hayatınıza ve çalışmalarınıza devam edebilirsiniz.
 
 Güvenlik Standartlarımız Nelerdir?
 
  Özellikle yaşam alanı olarak kullanılan yerlerde mevsime bağlı olarak kullanılmayan içi su dolu havuzlar ciddi riskler taşır. Havuz güvenlik filesi hizmetimizle, düşme sonucunda yaşanacak kazalar baştan önlenir ve olası riskler bertaraf edilir. Havuza ya da havuz çevresindeki alanlara estetik anlamda bir olumsuz etki katmayan fileler, ölçüye ve havuzun şekline özel olarak tasarlanır.
 
  Dar ve geniş olmak üzere farklı göz aralıklarına sahip olan ağlar, polyester ipliklerle son derece sağlam bir şekilde örülür. Her türlü hava şartında takıldığı yerden çıkmadan yeni sezona kadar güvenliğin etkili bir şekilde sağlanması için kullanılan ağlar, kışın boşaltılan havuzlardaki düşme riskinin ortadan kalkmasını sağlar. 
 
 Mekana ve İhtiyaca Uygun Güvenlik Ekipmanları
 
  İnşaatlarda, merdiven kenarında, asansörde ve havuzda kullanılan güvenlik ağları; uzman kadro ve profesyonel bir iş anlayışıyla hazırlanır. Müşteri ihtiyaç ve beklentilerine odaklanan hizmetlerimiz, üstümüze aldığımız projelerin en uygun maliyetlerle iş güvenliği standartları çerçevesinde tamamlanması üstüne kuruludur. Sektörde yaşanan gelişmeleri yakından takip eder ve işimiz için gerekli olanları kullanarak insan canına verdiğimiz değeri gözler önüne sereriz. Yaptığımız risk analizlerinin ardından olası sorunları gidermek için en doğru projeyi hayata geçirmek kalite ilkelerimiz arasındadır ve vazgeçilmez öneme sahiptir.
 
  Güvenlik uygulamalarının ilgili alanda kullanılmaya başlamasının ardından sistemin çevrede yaşayan ve çalışanlar tarafından da anlaşılmasını sağlarız. İşimizi düzenli olarak geliştirirken havuz güvenlik filesi çeşitlerinde kullanıcı kolaylığı ve taleplerini göze alarak kaynakların etkili bir şekilde kullanılmasını sağlarız. Sıfır kaza ilkesinden taviz vermeden hayata geçirdiğimiz hizmetlerimiz sayesinde siz de kendi hayatınızı ve sevdiklerinizin hayatını koruma altına alabilirsiniz.